KATEGORIA

AKTUALITET

Bie nga skela, ndërron jetë në spital punëtori i ndërtimit

Mëngjesin e sotëm një punëtor i moshës 50-vjeçare ra nga nga skela e një pallati në ndërtim në Fier. Mësohet se fatkeqësisht ai ka ndërruar...

Moment tragjik në autostradë/ 30-vjeçarja përplas me makinë burrin me biçikletë, ai vdes në vend

Një aksident me pasojë vdekjen e një 49-vjeçari është regjistruar ditën e sotme. Mësohet se ai është përplasur nga një makinë teksa ka qenë...

Kush ishte 26-vjeçari arkitekt që u vetëvar sot në pemë?

Zbulohet identiteti i të riut që u vetëvar në pemë ditën e sotme në qytetin e Korçës. Bëhet fjalë për shtetasin 26 vjeçar, Kostika Qazolli...

Ditë tersi pë gratë në timon. Makina merr flakë në ecje, shoferja humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen

Një automjet u përfshi nga flakët në ecje e sipër, në afërsi të urës së Mifolit në Fier. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:20. Automjeti...

Përplasi për vdekje 49-vjeçarin, arrestohet gruaja shofere

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës, ku për pasojë ka humbur jetën në 49-vjeçar me iniciale B.K banues në Sukth. Policia ka vënë...

Rekord i ri! 2 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Elbasan, 82 në shkallë vendi. Shkon në 37 numri...

Gjatë ditës së sotme janë regjistruar dy raste të reja me CoVid 19-të në qytetin e Elbasanit duke e cuar në 8 numrin e...

Skandal në Jug! Minoritari grek djeg flamurin shqiptar në Sarandë: Po qe burrë takohemi në Dropull!

Manolis Vito, minoritari grek nga fshati i Finiqit ka djegur mbrëmjen e djeshme flamurin shqiptar në mes të Sarandës. Në videon e publikuar nga vetë...

Aksident në autostradën Elbasan-Tiranë, plagoset rëndë shoferi 19-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Një mjet është përplasur me këmbën e urës, tek nënkalimi i Saukut. Si...

Po kalonte doganën në këmbë me 32 mijë euro, Policia i sekuestron paratë 50-vjeçarit

Një 50-vjeçar ka tentuar që të kalojë nga dogana e Kapshticës euro të padeklaruara, por është kapur nga autoritet dhe është vënë në hetim. Bëhet...

Regjistrohen dy aksidente të rënda në Elbasan dhe Librazhd, makinat dalin nga rruga, dy persona të plagosur

Dy aksidente të rënda janë regjistruar mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Elbasan dhe në Librazhd, ku sipas raportimeve dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas...

Lajmet e fundit