Këmbimi valutor i ditës së sotme. Rritje e dollarit, euros dhe paundit britanik

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:Blihet 104.3, Shitet 105

Euro: Blihet 121.1, Shitet 121.7

Paundi Britanik: Blihet 141.3, Shitet 142.7

Franga Zviceriane: Blihet 112, Shitet 113

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here