Këmbimin Valutor, 06 prill 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.2 Shitet 104

Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.2

Paundi Britanik : Blihet 143.6 Shitet 145.1

Franga Zviceriane: Blihet 110.2 Shitet 111.1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here