Kërcënoi në rrjetet sociale vrasësin e motrës, arrestohet vëllai i Jetmira Elezit

0

Mëngjesin e djeshëm 37-vjeçari Ramiz Mici rau me thikë bashkëjetuesen e tij Jetmira Elezi.

Sipas mediave është shoqeruar në polici edhe vëllai i Jetmira Elezit, Sokol Elezi pas kërcënimeve të bëra në rrjetet sociale ndaj familjarëve të Micit.

Pak ditë më parë çifti kishte pasur një konflikt dhe të dy kishin përfunduar në polici pas denoncimit të Elezit. Pronari i banesës ku ata qëndronin me qira tha se policia e ka shoqëruar në rajon autorin e krimit pas denoncimit të bashkëjetueses së tij për dhunë, por janë të paqarta arsyet pse ai ishte liruar brenda kaq pak ditësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu