Kush e hodhi gazin lotsjellës nga brenda selisë së PD? Ja si përgjigjet drejtori i policisë së Tiranës

0

Drejtori i Policisë së Tiranës: Ju ishit të pranishëm vetë dhe e patë se lëvizjet e protestuesve ishin të dhunsh,e. Na erdhën kërkesa për ndihmë ku deputetët thonin se u kërcënohej jeta, prandaj edhe ne ndërhymë. Të gjitëh protestuesit që kanë përdorur akte dhune do të mbajnë përgjegjësi.

Kush e hodhi gazin para se të ndërhynte policia?

Drejtori: Nuk e dimë këtë, do hetohet dhe do e çojmë para përgjegjësisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu