Protestuesit me në krye Sali Berishën nisen drejt kryeministrisë

0

Protestuesit e mbledhur për të mbështetur Sali Berishën janë drejtuar tashmë drejt kryeminsitrisë pasi u shpërndanë nga selia e PD.

Berisha: Opozita e vërtetë është kjo që po shihni ju, vigane dhe në këmbë. Unë garantoj shqiptarët se jemi dhe do mbetemi të pamposhtur në vlerat tona. Ky ishte një skenar i përgatirtur me kujdes gjatë këtyre ditëve. Nuk kishte njeri problem me asnjë deputet të PD përveçse me pengun e Edi Ramës që quhet Lul Brava. Kjo është një betejë që nuk do ketë të sosur dhe ju garantoj se kjo që patë sot është vetëm faqe e parë e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu