LAJM I FUNDIT/ Efektivi i policisë i jep fund jetës me armën e shërbimit

0

Ilir Lezo 48 vjeç i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit në zonën e Ali Demit në Tiranë.

Nga burimet mësohet se Lezo punonte si efektiv burgjesh ndërsa ka marrë një plumb në zemër duke i shkaktuar vdekjen.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.03.2021,  rreth orës 14:30, në rrugën “Taulantia” në  Ali Dem, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi I. L., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu