LAJM I FUNDIT/ Inceneratori i Elbasanit, SPAK kërkon 10 vite për Lefter Kokën, 4 për Alqi Bllakon

0

SPAK kërkon 10 vite burg për ish-ministrin Lefter Koka.

Ndërkohë për ish-deputetin e PS-së, Alqi Bllako ka kërkuar 4 vite burg, po ashtu dhe për Serafin Papëm 4 vite.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu