LAJM I FUNDIT/ Kukësi shkarkon trajnerin Mirel Josa

0

Skuadra e futbollit të Kukësit, sapo ka njoftuar shkarkimin e tranjerit Mirel Josa. Në njoftimin e bërë, thuhet se është zgjidhur me anë të një marrëveshje, dhe klubi i uron suksese në karrierën e tij.

Ky vendim vjen pas rezultateve të dobëta të ekipit, që tashmë ndodhet në pozitën e 6 në tabelën e kategorisë superiore.

Njoftim i klubit

Futboll Klub Kukesi njofton se Mirel Josa nuk eshte me trajner i skuadres sone. Pas perfundimit te sezonit, trajneri Josa ka pasur nje bisede me drejtuesit e klubit dhe me pas eshte vendosur qe te nderpritet bashkepunimi. Kukesi e falenderon trajnerin Josa per kontributin e dhene dhe i uron suksese ne karrieren e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here