Lëkundje tërmeti në vendin tonë

0

Një tërmet është regjistruar pak minuta më parë në vendin tonë.

Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, tërmeti ka qenë me magnitutë 3.4 ballë të shkallës rihter.

Po sipas të dhënave të tyre, thellësia ka qenë rreth 2 kilometra, ndërsa epiqendra e saj ishte rreth 21 kilometra larg qytetit të Durrësit dhe 16 kilometra nga qyteti i Krujës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here