Makina fluturon në det, vdes tragjikisht shoferi, mister shkaqet (Video)

0

Një makinë ra në det, në rrethana të paqarta, në portin e Pireut në portën në orën 05:00 të mëngjesit të kësaj të mërkure, 2 qershor.

Drejtuesi i makinës u nxor i pajetë nga anëtarët e Task Forcës së Nëndetëses së Rojës Bregdetare.

Sipas informacionit të parë, një kalimtar i rastësishësh njoftoi Rojet Bregdetare për incidentin.

Trupi i pajetë i viktimës u transportua në morgun e spitalit ndërsa një kamion me vinç bëri të mundur tërheqjen e automjetit të mbytur.

Nuk dihet ende se çfarë e shkaktoi fundosjen e makinës në det, dhe as nëse kemi të bëjmë me një ngjarje aksidentale apo të qëllimshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here