Me dijeninë e familjarëve, i riu prezantohet si babai i foshnjes së porsalindur, policia e arreston për përdhunimin e 12-vjeçares

0

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në SHBA ku një 24-vjeçar është akuzuar për përdhunim, pasi kishte dërguar në spital të dashurën e tij 12-vjeçare për të lindur dhe më pas ishte prezantuar si babai i fëmijës.

Sipas mediave të huaja, i riu dërgoi vajzën në spitalin Tusla dhe pas kësaj u arrestua për përdhunim.

Zyrtarët thonë se 24-vjeçari priste të shkonte në shtëpi me vajzën dhe foshnjën të porsalindur sikur gjithçka të ishte krejtësisht e ligjshme.

Më pas u konfirmua se familjarët e tyre ishin në dijeni për ngjarjen dhe e dinin marrëdhënien e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here