ME VIDEO- Tornado në Lipjan, mos e humbisni!

0

Siç duket edhe në një video të bërë publike në rrjet, shihet se nga stuhia e erës është krijuar një mini-tornado në qytetin e Lipjanit.
Prej dy ditësh Kosova është përfshirë nga moti i keq, ku stuhitë e erës dhe shiut kanë “pushtuar” vendin edhe pse është verë. Por fenomeni më i çuditshëm ka ndodhur në Lipjan.

Siç duket edhe në një video të bërë publike në rrjet, shihet se nga stuhia e erës është krijuar një mini-tornado në qytetin e Lipjanit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu