Përmbyset kamioni në Rrugën e Kombit, shoferi rëndë në spital

0

Kukës/Informacion paraprak

Rreth orës 21:10, në aksin rrugor Kalimash-Morinë, shtetasi SSokol Gurra, 60 vjeç duke drejtuar automjetin (kamion), ka humbur kontrollin dhe për pasojë kamioni është përmbysur.

Nga aksidenti ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i automjetit, shtetasi Sokol Gurra banues në Tiranë, i cili po transportohet në Spitalin e Traumës, Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu