Merr flakë banesa në Lushnje, familjarët shpetojnë mrekullisht

0

Një banesë ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në Lushnje. Mësohet se shkak për flakën, ka qenë vetë i zoti i shtëisë, i cili u ka vënë flakën disa barishteve afër banesës.

Banesa që ka marrë flakë ndodhet në lagjen Kadri Qystri. Flakët janë përhapur shumë shpejt, duke rrezikuar kështu edhe banesat e tjera në vend.

Mësohet se anëtarët e familjes, babai nëna dhe vajza e tyre kanë shpëtuar mrekullisht pa dëme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu