“Na vranë babanë”, djali i Qepurit dha alarmin për krimin e rëndë në Shkodër

0

Një person i maskuar u afrua pranë lokalit ku ndodhej Qepuri dhe e kishte në pronësi të tij dhe qëlloi katër herë mbi 74-vjeçarin.
Alarmin për vrasjen e Lulash Qepurit mësohet ta ketë dhënë djali i viktimës. Ai ka marrë në telefon policinë dhe i ka lajmëruar për krimin e rëndë. “Na vranë babain,”- mësohet tu ketë thënë ai. Qepuri u ekzekutua me shutgun. Një person i maskuar u afrua pranë lokalit ku ndodhej Qepuri dhe e kishte në pronësi të tij dhe qëlloi katër herë mbi 74-vjeçarin. Qepuri u nis për në spital, por rrugës ndërroi jetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu