Nuk i ndahet ‘shpirti’ nga Librazhdi! Komentuesi ‘gozhdon’ Ballën: Lërja Gjiknurit

0

– Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla duket se nuk po ndahet dot nga qarku i Elbasanit edhe pse urdhëri i kryeministrit Edi Rama ishte i qartë. Balla do të drejtojë Fierin! Por, sot në një ditë që moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin, socialisti ka publikuar foto nga Librazhdi, pranë lumit Shkumbin. E pikërisht vendndodhja e tij, i ka bërë përshtypje komentuesëve, të cilët i kanë kujtuar se nuk është më drejtuesi politik i qarkut.

REPLIKAT MES TYRE:

Replikat në komente

Komentuesi: O vëlla ti e në Fier, lëre se e bën Gjiknuri atë punë tani aty në Librazhd. Merret ai! Apo je i interesuar si qytetar i thjeshtë?

Taulant Balla: Unë jam djali i këtij vendi. Dhe kam marrë besimin e këtij populli i mrekullueshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu