Olta i ‘hidhet sipër’ dhe tenton të puthë Amosin

0

Një video e Oltës dhe Amosit mbrëmjen e djeshme pas përfundimit të spektaklit është bërë virale kudo në rrjet. Dyshja kanë konsumuar alkool dhe teksa qeshin me njëri-tjetrin, aktorja tenton ta puthë.

Olta: Hajde këtu, hajde icik hajde, hajde

Amos: 1 sekondë

Olta: Hë me se më ke shoqe, hajde të të puth icik, ca ke?

Amos: Unë them se mjafton

(Olta e puth në qafë)

Amos: Ik se më lave Olta

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu