OSCE dhe ODIHR ”zbarkojnë” në qendrën 48

0

Sot qytetarët shqiptarë do t’iu drejtohen qendrave të votimit, për të zgjedhur partinë dhe kandidatin e tyre të preferuar, në listat e qarqeve, që dëshirojnë që ti përfaqësojnë në Kuvendin e 4 viteve të ardhshme.

Burimet e InfowebTv bëjnë me dije se përfaqësuesit e OSCE dhe ODIHR mbërrijnë në qendrën 48.

Vijon..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu