Paloma ndalohet nga policia pas spektaklit

0

Pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP”, Paloma së bashku me Ardit Çunin dhe Anaid Kalotin, kanë hyrë live në “Instagram” për të komentuar ngjarjet e ndodhura gjatë transmetimit.

Teksa komentonin mbi ngjarjet e spektaklit, gazetarja e njohur ishte duke ecur me makinë dhe u ndalua nga policia.

Ajo çfarë bie në sy është se policët nuk i tërheqin vërejtje as sepse i jep makinës duke përdorur celularin e duke qenë live në “Instagram”, por nuk i tërheqin vëmendje as për rripin.

Përkundrazi policët përshëndesin Anaidin dhe Arditin, të cilët ndodheshin në live dhe bëjnë komplimente Palomës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu