Pas 3 vitesh, Kanye West kthehet fuqishëm në Instagram dhe ndjek një person të vetëm

0

Pak ditë para publikimit të albumit të tij më të ri, Kanye West është rikthyer në Instagram pas 3 vitesh.

Postimi i tij ku shihet një varëse ari me emrat e fëmijëve nuk ka tërhequr vëmendjen aq sa personi i vetëm që ai ndjek.

E kush mund të ishte tjetër veçse ish-bashkëshortes së tij, Kim Kardashian.

Pas bujës që bëri divorci i tyre, thuhet se ai dhe Kim bënë një udhëtim bashkë me fëmijët dhe ruajnë një raport të mirë.

Ndërkohë, albumi i cili pritet me padurim nga fansat e tij të zjarrtë titullohet “Donda”, në nder të mamasë së reperit.

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here