- Advertisement -spot_img

TAG

album

“Donda” nuk po shkon siç duhet, Kanye hedh akuza ndaj kompanisë muzikore

Kanye West ka hedhur akuza ndaj kompanisë muzikore Universal Music Group për publikimin e albumit pa miratimin e tij. Reperi pretendoi gjithashtu dhe Universal...

Kanye West publikon albumin e shumëpërfolur, “Donda”

Kanye West ka publikuar më në fund albumin e shumëpritur “Donda“. Albumi është aktualisht i disponueshëm në Apple Music dhe Spotify. Pas më shumë...

Po me divorcin çfarë po ndodh? Kim bëhet sërish nuse për Kanyen

Askush nuk e kupton ç’po ndodh me çiftin më të përfolur të momentit, Kanye West dhe Kim Kardashian. Teksa e gjithë bota fliste për divorcin...

“Nuk do doja që fëmija im të rritej aty”, reperi i njohur i dedikon albumin e tij një vajze shqiptare

Reperi i njohur, Dave ka folur dhe një herë për ish-partneren e tij, kësaj here i ka dedikuar disa vargje në këngën “Survivor’s Guilt”,...

Edhe ajri rreth Kanye West kushton/ Shitet një qese me ajër nga koncerti i këngëtarit

Mesa duket, çdo gjë rreth Kanye West nuk është e lirë. Edhe ajri rreth tij kushton. Besojeni ose jo, një fans i reperit, dukshëm...

Shkrimi në hyrjen e këngës së Loredanës dhe Mozzik do t’ju bëjë ta ndaloni dhe ta përktheni menjëherë

Dyshja shumë e përfolur e showbiz-it shqiptar, Loredana dhe Mozzik kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin për një rikthim të fuqishëm në muzikë si dyshe...

Pas 3 vitesh, Kanye West kthehet fuqishëm në Instagram dhe ndjek një person të vetëm

Pak ditë para publikimit të albumit të tij më të ri, Kanye West është rikthyer në Instagram pas 3 vitesh. Postimi i tij ku shihet...

Mos vallë Taylor Swift dhe Adele po realizojnë një këngë së bashku?

Pas lajmit se Taylor Swift po realizon albumin e saj të rradhës Red (Taylor's Version) në Nëntor të këtij viti, fansat kanë nisur me 'kërkimet'...

Plot ngjyra, Arilena Ara paralajmëron publikimin e albumit të saj të parë

Arilena Ara ka surprizuar fansat e saj pasditen e sotme me një lajm fantastik. Ajo ka njoftuar në rrjetin e saj social Instagram se albumi...

Dafina Zeqiri nuk ndalet, projekti i fundit i artistes është një surprizë e vërtetë

Nëse ka një person që nuk di të ndalet së prodhuari hite në industrinë muzikore, ajo është padyshim Dafina Zeqiri. Ditën e sotme ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img