- Advertisement -spot_img

TAG

kim kardashian

Kim suportuese ndaj albumit të Kanye, por njerëzit tallen me gafën e bujshme

Asgjë nuk u shpëton njerëzve në internet, as detajet më të vogla. Kim Kardashin e ka treguar disa herë se është tepër mbështetëse ndaj...

Po me divorcin çfarë po ndodh? Kim bëhet sërish nuse për Kanyen

Askush nuk e kupton ç’po ndodh me çiftin më të përfolur të momentit, Kanye West dhe Kim Kardashian. Teksa e gjithë bota fliste për divorcin...

Kim mban ende mbiemrin West, Kanye dëshiron të ndryshojë emrin kështu

Çuditësisht, ndërkohë që Kim Kardashian e mban ende mbiemrin West në Instagram, ndonëse kanë kaluar muaj pas kërkesës për divorc, Kanye West nga ana...

Pas 3 vitesh, Kanye West kthehet fuqishëm në Instagram dhe ndjek një person të vetëm

Pak ditë para publikimit të albumit të tij më të ri, Kanye West është rikthyer në Instagram pas 3 vitesh. Postimi i tij ku shihet...

Kim Kardashian mbyll markën e saj të bukurisë, fansat zbulojnë arsyen

Marka e famshme e bukurisë “KKW Beauty” nuk do të jetë për disa kohë në treg dhe do të vijë më pas sërish, por...

“Kim Kardashian” i botës së insekteve, ky buburrec me qerpikë gjigandë do t’ju habisë

Një grua që po shëtiste në Australi tha se mbeti e shtangur kur kishte hasur në një ‘Kim Kardashian’ të botës së insekteve, buburrecin...

Kim nuk e harron lehtë divorcin, rrëfen raportin me Kanye West

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” në postimet dhe deklaratat e dhëna së fundmi ka thënë se do të jenë miq përgjithmonë me...

Dekori i çuditshëm i makinës së Kim Kardashian habit rrjetin

Makina Lamborghini e Kim Kardashian pati një ndryshim total, por nuk është lyerje, shkrime të stampuara apo çfarëdo që po ju shkon në mendje....

Periudhë me trazira, Kim Kardashian dështon për herë të dytë në këtë fushë

Kim Kardashian ka zbuluar se ka dështuar në provimin e vitit të parë të drejtësisë për herë të dytë. Këto rezultate ajo i bëri të...

Pas ndarjes nga Kim, Kanye West vrapon në krahët e Irina Shayk

Kanye West dhe Irina Shayk raportohet se janë në një lidhje të re. Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence...

Latest news

- Advertisement -spot_img