Pas gabimit me flamurin serb, Rita Ora shfaqet e veshur kuq e zi në Festivalin e Filmit në Venecia

0

Rita Ora ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Venecia.  Artistja mbërriti me një varkë, e veshur me ngjyrat kuq e zi. Fustani i kuq prej sateni dhe me tyl të zi me detaje të qëndisura nga Moschino, ishte i shkurtër përpara dhe kishte një bisht të gjatë në pjesën mbrapa.

Pas gabimit me flamurin serb, Rita Ora shfaqet e veshur kuq e zi në
Ylli e kishte kombintuar veshjen me një palë geta të zeza dhe taka të larta. Paraqitja e tillë e Ritës, vjen fill pas polemikave që shkaktoi në rrjet ku ngatërroi flamurin hungarez me atë serb gjatë një koncerti disa ditë më parë.

Pas gabimit me flamurin serb, Rita Ora shfaqet e veshur kuq e zi në

Pas gabimit me flamurin serb, Rita Ora shfaqet e veshur kuq e zi në

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu