Përfshihet nga flakët pika e grumbullimit të skrapit në Elbasan (VIDEO)

0

Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të “Metalurgjikut”.

Si pasojë e flakëve nuk ka persona të lënduar, por raportohet vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrëfikëse dhe Policia, për të përcaktuar nëse zjarri ishte aksidental apo i qëllimshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu