Përplasen dy makina në Mullet, plagoset njëri nga shoferët, dërgohet në spital

0

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.01.2022, në Mullet, janë përfshirë në aksident mjeti me drejtues shtetasin Sh. Ll., me mjetin me drejtues shtetasin G. B.

Si pasojë e aksidentit shtetasi Sh. Ll. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu