Përplasje mes futbollistëve, Edy Reja përfundon në tokë

0

Ndeshjes së miqësores mes Uellsit dhe Shqipërisë i mungon golat, por jo incidentet. Një video është shpërndarë në incidentin gjatë ndeshjes, e cila është bërë menjëherë virale.

Futbollisti i Uellsit, Norrington shtyn Manajn i cili rrëzon edhe trajnerin Reja në krah të fushës.

Më vonë pas insistimit të kuqezinjve dhe vetë trajnerit që ngrihet në këmbë uellsiani ndëshkohet me të verdhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here