Polici përplas me makinë 55-vjeçarin, i lënduari dërgohet me urgjencë në spital

0

Tiranë- Në rrugën “Myslym Keta” mjeti me drejtues shtetasin P. N. (punonjës policie) pjesë e grupit të kontrollit të territorit, është përplasur me një biçiklist me iniciale A. G., rreth 55 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here