Protesta/ Basha në mes të zyrës së shkatërruar

0

Protesta e zhvilluar nga ish-kryeministri Sali Berisha paraditen e sotme, ka sjellë shumë dëme material në selinë e Partisë Demokratike.

Xhama të thyer, dyer të shkatërruara e gurë brenda ambienteve të selisë, karrike, pllaka, hekura, vandalizëm. Siç shihet nga foto, kryedemokrati Lulzim Basha qëndron në një prej zyrave të dëmtuara, teksa shoqëron dhe kamerat e mediave që të filmojnë atë ccka kanë shkaktuar protestuesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu