Reagon për herë të parë Meta, poston deklaratën çoroditëse të Jenisherit

0

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas vendimit që Kuvendi mori për shkarkimin nga posti i kreut të shtetit.

Me anë të një postimi në “Facebook”, Meta ka ironizuar deklaratën e dhënë nga deputeti i opozitës, Selami Jenisheri.

“Të dashur miq, ju uroj një pasdite të qetë, relaksuese dhe të qeshur duke ju përshëndetur të gjithëve me këtë thënie frymëzuese!,” shkruan Meta, ndërsa i referohet Jenishehrit i cili tha sot në Kuvend se “do t’i dalin për zot nipërave dhe mbesave pensionistë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here