- Advertisement -spot_img

TAG

aksion

Aksioni anti-kanabis në Krujë, merret vendimi për 16 të arrestuarit

Gjyakata e Krujës ka vendosur masat e sigurisë për 16 të arrestuarit 3 ditë më parë. Nga Gjykata e Rrethit Gjyqesor Kruje u be vleresimi...

Peqin/ Si u vu në pranga Seit Manahasa nga “Renea”, pengu hapi gojën pas torturave dhe…

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me operacionin e organizuar nga forcat “Renea”, në kuadër të të cilit u vu në pranga Seit...

RENEA aksion në Peqin, arrestohet një person, për çfarë akuzohet

Operacioni i forcave RENEA, arrestohet ne Peqin Seit Manahasa. Ai akuzohet se ka keqtrajtuar një person. Mësohet se Manahasa mbajti dhe keqtrajtoi një person në...

Dalin pamjet e aksionit ndërkombëtar, si u sekuestruan 400 kg kokainë (Video)

Policia italiane ka publikuar pamjet e aksionit që çoi në sekuestrimin e 400 kg kokainë në Kosovë. Sekuestrimi i lëndës narkotike erdhi pas një...

Aksioni i policisë në Tiranë/ Arrestohen 4 persona deri tani

Policia e Tiranës ka ndërmarrë një super-aksion në zonën e Saukut. Kjo zonë është e dyndur me shumë familje të pasura. Deri tani janë arrestuar...

Aksion te Liqeni i Thatë,policia e Tiranës pikas disa trafikantë droge

Policia e Tiranës po zhvillon një aksion blic në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Arsyeja e aksionit është goditja e një grupi të...

Policia Elbasan komunikatë për shtyp për operacionin. Arrestohen tre shtetas, kapen armë dhe lëndë narkotike

  Komunikata e Policisë Elbasan: Goditet një grup që ushtronte veprimtari kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta, kryesisht kokainë. Finalizohet pas 5 muajsh hetime,...

Aksion policor, zbulohet mjeti me i ri që transporton deri në 2 ton drogë

Gjatë një aksioni të zhvilluar nga Policia Spanjolle, u zbulua një nëndetëse nëntë metra e cila mund të transportonte deri në dy ton drogë. Anija...

Aksion i madh në kryeqytet, arrestohen 8 zyrtarë të Policisë, akuzat që rëndojnë mbi ta

8 zyrtarë të policisë së Kosovës janë vënë në pranga me urdhët të Prokurorisë. Ky operacion është në vazhdën e aksioneve të Prokurorisë Themelore të...

Latest news

- Advertisement -spot_img