- Advertisement -spot_img

TAG

ardi veliu

Ardi Veliu shkon në Vlorë, inspekton respektimin e masave

Mbrëmjen e djeshme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i shoqëruar nga Drejtori Vendor i Policisë Vlorë Bledar Çeliku, ka inspektuar...

Ndodhej brenda makinës gjatë ekzekutimit në Vlorë, përjashtohet efektivi i anti-drogës

Drejtori i Përgjithshëm  policisë së Shtetit Ardi Veliu ka firmosur urdhërin për shkarkimin nga detyra të efektivi të Antidrogës Granit Deromenaj, personi që ishte...

Operacioni anti-kanabis në Fushë Krujë, Ardi Veliu ‘mësyn’ në banesë

Policia e Shtetit organizoi ditën e sotme një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake u shoqëruar 10 persona. Forcat operacionale...

Vrasja në Elbasan, mbërrijnë në vendngjarje Ardi Veliu dhe Kreshnik Ajazi

Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Elbasanit.Të shtëna armësh kanë vrarë Everest Çakën dhe plagosur bashkëshorten e tij, të...

“Ja si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit”, PD përgënjeshtron deklaratën e Ardi Veliut

  Partia demokratike ka reaguar me anë të një videoje të postuar në rrjetin social facebook, ku në përbërje të saj janë deklaratat e drejtorit...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Meta thirrje Ardi Veliut: Merre seriozisht situatën

Presidenti Ilir Meta, ka komentuar ngjarjen e ditës së djeshme, ku mbeti i vrarë, Pjerin Xhuvani, dhe u plagosën 4 të tjerë, mes tyre...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj me urgjencë në Elbasan, do merret në pyetje Arbër Paplekaj

  Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë udhëtuar drejt Elbasanit. Ata kanë mbërritur në këtë qytet për...

Ardi Veliu shkon sërish me urgjencë në qytetin problematik

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka shkuar sërish në qytetin e Elbasanit, ndërkohë që Drejtori i Policisë Kriminale Tonin Vocaj...

Kim takon Ardi Veliun: Diskutuam për përgatitjet për zgjedhjet e 25 prillit

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim takim me Drejtorin e Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Kim përmes një postimi në rrjetin social...

Nis vaksinimi i efektivëve të policisë, Rama: Amerikanët e rendisin Sinovac të parën për efikasitet

Mëngjesin e së shtunës ka nisur vaksinimi i efektivëve të Policisë së Shtetit, ku u lajmërua më herët se sot do i nënshtrohet këtij...

Latest news

- Advertisement -spot_img