- Advertisement -spot_img

TAG

Aurela Hoxha

Pas spekulimeve se ishte bërë nënë, Aurela Hoxha publikon fotot me bebin

Prej pak kohësh, Aurela Hoxha është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë me...

Aurela Hoxha u bë nënë për herë të parë, arsyeja madhore pse e mbajti të fshehtë

Vetëm pak ditë më parë burime ekskluzive për “iconstyle.al” konfirmuan se Aurela Hoxha ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë që muajin...

Aurela Hoxha ndau foton e parë me partnerin, por u pendua dhe e fshiu!

Aurela Hoxha prej pak kohësh është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img