- Advertisement -spot_img

TAG

bardhok pllanaj

Angazhimi në fushatë shkak i vrasjes?/Një nga pistat ku po hetohet për ekzekutimin e Bardhok Pllanajt

Krahas pistës se vrasja e Bardhok Pllanaj mund të jetë shkaktuar nga përplasja mes grupeve kriminale në qytetin e Shkodrës, prokuroria nuk përjashton edhe...

Zbulohen detaje, si gjunjëzoi Badhok Pllanaj shefin e policisë në Shkodër: “Nuk i kam qit unë policët, të betohem që s’di gje”

Per herë të fundit emri i Bardhok Pllanajt u lakua në fund të 2020-ës, si një person i shpallur në kërkim për sulmin me...

Detaje të reja/ Gjendet makina e autorëve që ndoqën e vranë Pllanajn

Kjo që shikoni në foton e mësipërme dyshohet të jetë makina e autorëve që ekzekutuan mbrëmjen e djeshme Bardhok Pllanaj në fshatin Dobraç i...

Vrasja e Pllanajt/ Gazetari i njohur i kronikës: Shkodra nuk ka njisha

Vrasja e 46-vjeçarit Bardhok Pllanaj, mbrëmjen e kaluar në Shkodër nëpërmjet një ekzekutimi mafioz dhe të pamëshirshëm duke derdhur mbi makinën e tij 120...

“Range Rover” i bërë “shoshë” nga plumbat, si u ekzekutua “Kumbari” Bardhok Pllanaj

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi i Bardhok Pllanajt, rreth orës 21:10 të mbrëmjes së djeshme në fshatin Dobraç i Ri në qytetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img