- Advertisement -spot_img

TAG

blendi klosi

SPAK- fillon hetimet për biznesmenin Pëllumb Salillari/ ish-ministrin Blendi Klosi dhe kryebashkiaku Kreshnik Hajdarit: Akuzohen për “Shpërdorim detyre”

  Prokruoria Speciale SPAK, nis hetimet për biznesmenin Pëllumb Salillari, ish-ministrin e Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi dhe kryebashkiakun socialist të Kuçovës Kreshnik Hajdari. Dy...

13-vjetori i Parkut Kombëtar Shebenik-Jabllanicë, Soreca i pranishëm

Parku Kombëtar Shebenik Jabllanicë shënon sot 13-vjetorin e tij. Banorë të zonës dhe qindra te ftuar janë mbledhur në një nga zonat me te bukura...

“Lajme të mira për shqiptarët”, ja çfarë foli Blendi Klosi me ministrin grek

  Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, në një postim në rrjetin e tij social ‘facebook’ ka ndarë me qytetarët një lajm përsa i...

Publikoi videon e debatit të Blendi Klosit , kërcënohet qytetari

  Ditën e djeshme u bë publike në rrjet një video ku drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Berat, Blendi Klosi, gjatë një takimi që...

Blendi Klosi dhe Vangjush Dako, së bashku në një makinë në këtë fillim fushate

  Nuk e dimë nëse janë bashkë për punë apo sepse janë thjesht miq. Por paparazzi ynë ka fotografuar ministrin e Mjedisit, zotin Blendi Klosi,...

Nisin fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri, Ja sa do jenë kostot

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë të ditur se sot kanë nisur fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri. Në një postim në rrjetet sociale, Klosi...

Ministri Blendi Klosi gjobitet me 5 milionë lekë

Ministri i Turizmit Blendi Klosi është gjobitur me 5 milionë lekë të vjetra për thyerje të masave anti-covid. Policia e Beratit e ka gjobitur...

Latest news

- Advertisement -spot_img