- Advertisement -spot_img

TAG

Caroline

Pse nëna e Caroline i dha pilotit 20 mijë euro dhjetë ditë para vrasjes

Avokati i prindërve të Caroline ka thënë se nëna e 20-vjeçares i dha pilotit 32-vjeçar 20 mijë euro dhjetë ditë para se t’i vriste...

Gjykata i heq pilotit të drejtën të takojë fëmijën, ja kush do e rrisi

Prindërve të Caroline Crouch iu dha kujdestaria e plotë e vajzës një vjeçare të ciftit, Lydia, të cilën bashkëshorti i saj është ndaluar ta...

Si qëndron e vërteta brenda ditarit të Caroline? Misteri i ri që bën “lëmsh” hetuesit

  Ekzistenca e një bashkëpunëtori në vrasjen e 20-vjeçares britanike në Greqi nuk është përjashtuar nga autoritetet e vendit fqinj. “Një parim themelor për policinë dhe...

Vrasja makabre që tronditi Greqinë, merret vendimi për pilotin

Gjykata në Greqi ka lënë në burg pilotin 32-vjeçar Babis Anagnostopulos pasi i mori jetën bashkëshortes së tij 20-vjeçare Caroline Crouch dhe u mundua...

Ngjarja që tronditi Greqinë/ Pse të afërmit e saj po mendojnë për ndryshime në varrin e Caroline?

Detaje të reja janë bërë me dije në lidhje me vrasjen e 20-vjeçares biritanike Caroline Crouch nga i shoqi 32-vjeçar, i cili e mbyti...

Duke mbajtur në krah vajzën e vogël…Publikohet foto e fundit në celularin e Carolinës natën e vrasjes, çfarë fshihet pas saj?

Mediat greke kanë publikuar foton e fundit të bërë nga telefoni i 20-vjeçares, që u vra brutalisht nga bashkëshorti i saj grek, Babis Anagnostopulos....

Mikesha e Caroline: Gjatë varrimit e kuptova që ai ishte vrasësi, menjëherë pas gjestit që bëri

Një mikeshë e ngushtë e familjes të së ndjerës Caroline ka rrëfyer për median greke TheNewspaper.gr se e kishte kuptuar që Babis e kishte...

“Nuk dyshoi kurrë tek dhëndri”, nëna e Caroline në shok. Gjendja në familjen e pilotit

Nëna e 20-vjeçares britanike që u vra nga bashkëshorti në Greqi po e përjeton tragjedinë nga e para tashmë që u zbulua e vërteta....

Dëshmia rrënqethëse e pilotit: Vajza jonë do mbetej vetëm, por mendova…

Babis Anagnostopulos, piloti 32-vjeçar grek që mbyti gruan me duart e tij ka folur sërish para policisë duke thelluar akoma më shumë tragjedinë që...

(Video) I veshur me jelek antiplumb, momenti kur bashkëshorti vrasës mbërrin në prokurori

Janë publikuar pamjet nga mbërritja e pilotit grek në prokurori, pasi pranoi se ngjarjen e frikshme ku mbeti e vdekur gruaja e tij, 20...

Latest news

- Advertisement -spot_img