- Advertisement -spot_img

TAG

Cërrik

Automjeti përplas rëndë drejtuesin e biçikletës në Cërrik

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes, pak para mesnate në Cërrik. Një qytetar, i cili po udhëtonte me biçikletë është...

Vdes 50-vjeçari nga Cërriku me simptoma të ngjashme me mutacionin Indian

  Një 50-vjeçar nga Cerriku ka ndërruar jetë pak ditë më parë prej koronavirusit. Gazetari Aldo Kozarja bën me dije për abcnews.al se 50-vjeçari ishte...

Mutacioni indian në Shqipëri? Humb jetën 50-vjeçari me simptoma të ngjashme

Një 50-vjeçar nga Cerriku ka ndërruar jetë pak ditë më parë prej koronavirusit.  Burime bëjnë me dije se 50-vjeçari ishte kthyer pak ditë më...

Rikthehen vdekjet nga Covidi. Një qytetar nga Elbasani dhe një nga Cërriku humbin jetën gjatë 24 orëve të fundit

Janë 3 qytetarë që kanë humbur jetën në 24 orët e fundit për shkak të koronavirusit Covid-19. Një prej tyre është nga Elbasani, një...

Arrestohet superhajduti i Cërrikut. Ishte kthyer në tmerrin e lokaleve dhe banesave. Emri

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Cërrikut, pasi rezulton të jetë autor i disa vjedhjeve. Bëhet fjalë për shtetasin Gezim Alliu,...

Cerrik/ 78-vjetori i Bataljonit së Dumresë

Ditën e sotme në Cerrik po zhvillohet ceremonia e 78 vjetorit të bataljonit së Dumbresë. Gjatë ceremonisë së  zhvilluar ditën e sotme në Cerik ishte...

Goditi arbitrin në fushën e futbollit, merret vendimi për Armando Markun

Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme dhe ka marrë vendime në lidhjen me çfarë nuk funksionoi në ndeshjet e futbollit shqiptar. Paralajmërim...

Cërrik/ U arratis nga dritarja e tualetit pasi gjakosi arbitrin, futbollisti dorëzohet në polici

  Një incident i rëndë u regjistrua në sfidën Sopoti-Mirdita, ku në minutën e 41-të u dhunua gjyqtari Klajdi Qëndraj, duke u gjakosur nga agresori,...

Goditja e arbitrit nga futbollisti, FSHF: Organet e drejtësisë sportive do të mblidhen me urgjencë

Arbitri Klajdi Qendraj është goditur sot nga një lojtar i Mirditës, i cili u largua më pas nga dritarja e dhomave të zhveshjes për...

Boks në Cërrik: Futbollisti godet arbitrin dhe largohet nga dritarja e banjos

Rikthehet dhunë në futbollin shqiptar. Ditën e sotme në fundin e pjesës së parë është ndërprerë takimi midis Sopotit dhe Mirditës, që po luhej...

Latest news

- Advertisement -spot_img