- Advertisement -spot_img

TAG

covid 2

Pas vdekjes së 17-vjeçarit, ndërron jetë po nga Covid dhe babai i tij

Tragjedia ka pllakosur familjen Seiti nga Memaliaj, ku pas vdekjes së djalit 17-vjeçar në spitalin Covid 2, ka ndërruar jetë dhe i atij i...

6 ambulanca me pacientë, që trajtohen me O2 jashtë godinës së COVID 2

6 ambulanca me pacientë janë trajtuar jashtë godinës së ‘Shefqet Ndroqit’, çka është paraqitur me pamje nga media kombëtare Top Channnel. Në abmulancë pacientët...

Gjest emocionues/ Mjekët dhe pacientët kërcejnë dhe këndojnë tek Covid 2

Në spitalin “Shefqet Ndroqi”, Covid 2, asambli i valleve dhe këngëve popullore kanë realizuar një gjest emocionues për mjekët dhe pacientët me Covid. Pacientët...

“Në COVID 2 nuk ka vende për pacientët”/ Personeli i spitalit tregon gjendjen në mesazhe

Ish-deputeti, Bardh Spahia, ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur rreth situatës tek spitali Covid 2, ku supozon se janë ezauruar kapacitetet...

Latest news

- Advertisement -spot_img