- Advertisement -spot_img

TAG

dasem

Ne po e presim prej kohësh! Çfarë ndodhi me dasmën e Shpatit dhe Selvijes?

Shpat Kasapi ka disa muaj që ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë me Selvije Jaon. Në muajin janar dyshja shkëmbyen unazat e...

Një dasmë në horizont? Arjon Luli dhe Serena Sula premtojnë se do t’i shohim gjatë bashkë

Modelja Serena Sula dhe ish-konkurrenti i 'Përputhen', Arjon Luli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale. Pavarësisht se...

Raketa godet sallën e dasmës, 5 të vrarë

Pesë gra u vranë kur një raketë u qëllua në një vend ku po organizohej dasmë të premten në Hodeydah, Jemeni jugperëndimor, thanë dëshmitarët...

Latest news

- Advertisement -spot_img