- Advertisement -spot_img

TAG

debat

“Mos më vrit”, pas gjysmë ore debat, burri vret gruan në Greqi

Një person në Greqi ka vrarë gruan e tij pas një sherri në banesë që ka zgjatur të paktën gjysmë ore. Mediat greke bëjnë me dije...

“Jam tmerruar”, Shawn Mendes i frikësuar pas debatit me Camila Cabellon

Argumenti mes çiftit duket se e ka çoroditur dhe frikësuar këngëtarin e njohur. Bëhet fjalë për “princin” e shumë vajzave, Shawn Mendes dhe “Señorita” e...

Politikanët humbin durimin, përleshen keqazi në parlament

Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë një seanca parlamentare të mbajtur në Bolivi. Debati ka përshkallëzuar në përdorimin e dhunës fizike, ku deputetë...

Debat i ashpër në “Për’puthen”, konkurrenti: Më kërkoi marrëdhënie intime

Gjithë studioja e “Për’puthen +40” është përfshirë në një debat të ashpër ditën e sotme për shkak të Stelës dhe Armandos. Stela tregoi se...

I hodhi karrigen me forcë në mes të studios, Atdheu përballë Shqipes

Gjatë puntatës së ditës së sotme në Për’Puthen është trajtuar përplasja mes Shqipes dhe Atdheut. Fjala eskortë e përdorur nga Shqipja është keqkuptuar nga ai,...

Plas debati mes Anës dhe Arjonit : Është bërë si Azizi

Ana Lleshi bëri para pak ditësh debutimin e parë në muzikë, me një projekt ky model kryesor ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina. “Deal”...

Ledjana dhe Melisa nisin debatet me njëra-tjetrën: Nuk shes veten për…

Ish-konkurrrentja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, ishte e ftuar në emisionin “Roped with Olsi” ku rrëfeu gjithçka që kishte mbajtur brenda gjatë ksaj kohe. Ajo pranoi...

Vangjush Danko ‘përleshet’ me Ferdinand Xhaferrin

Ndërkohë që numërimi i kutive të votimit po shkon drejt fundit, raportohet se në Durrës ka pasur një konflikt mes ish-kryebashkiakut socialist Vangjush Dako...

“Je kokrra e injorantit”,degradon debati në studio: Ti i futesh njerëzve në krevat

Një debat i nisur mes gazetarit Frrok Çupi dhe sociologut Ergys Mërtiri ka degraduar në sharje. Teksa po flisnin për pandeminë dhe po shkëmbenin...

Debat i zjarrtë në studio,Bledi Mane : S’ka burrë nëne që mund ta gërricë me gazetarët

Gazetari Bledi Mane dhe eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi ishin të ftuar në studion e “Shqipëria live” për të analizuar vrasjen e djeshme në...

Latest news

- Advertisement -spot_img