- Advertisement -spot_img

TAG

denim

Sulmoi me sëpatë zyrën e taksave duke plagosur 4 persona, Greqia dënon me burg përjetë 46-vjeçarin

Gjykata greke e Follorinës dënoi me burg përjetë një 46-vjeçar që në korrik të vitit të kaluar sulmoi me sëpatë zyrën e mbledhjes së...

Vrau gruan me thikën e kuzhinës, dënohet me burg përjetë shqiptari në Greqi

Një 61-vjeçar shqiptar u dënua me burgim të përjetshëm në Patra të Greqisë për vrasjen e gruas së tij. Vrasja brutale ndodhi në qershor 2014...

I dënuar në Itali me 24 vite burg, arrestohet 45-vjeçari (Emri)

Drejtoria e policisë Tiranë në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë vënë në pranga 45-vjeçarin, Rajmond Hoxhaj alias Eduard Dhamo, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestimi...

Fjeti me këshilltaren e burgut për t’i hequr kohë nga dënimi, Tyson: I bëja gjëra neveritëse në shtrat

Boksieri legjendar, Mike Tyson ka treguar në një intervistë të dhënë së fundi, se ka fjetur me këshilltaren e burgut për t’ia ulur dënimin. I...

LAJM I FUNDIT/ Është dënuar me tre vite burg për mashtrim, arrestohet Marida Shehu

Marida Shehu, e shpallur në kërkim për veprën penale “Mashtrimi”, është arrestuar ditën e sotme. Ajo është dënuar me tre vite burg. Sajmir dhe Marida...

I burgosuri tenton vetëflijimin me çarçaf (EMRI)

Një i burgosur në IEPV-në Berat ka tentuar ti jap fund jetës mbrëmjen e sotme. Mësohet se i burgosuri Mikael Bushi është varur me...

LAJM I FUNDIT/ 63 vite burg për 4 anëtarët e grupit Habilaj, SPAK kërkon sekuestrimin e pasurive të tyre

SPAK ka kërkuar konfiskimin e pasurive të anëtarëve të grupit Habilaj, për të cilët u kërkua një dënim total prej 63 vitesh burg. Pasuria...

Me pistoletë pranë selisë së PS-së teksa kalonte Rama, dënohet me burg…

Gjykata e Tiranës dënon me 5 vite burg Vladimir Gjutën, i arrestuar me një armë me vete pranë selisë së PS-së në shkurt 2020. Gjuta...

Pesë shqiptarët e dënuar për rastin “Monstra”, nisin protestat e familjarëve

  Familjarët e të dënuarve për rastin “Monstra” në Maqedoninë e Veriut dhe shqiptarët që u janë përgjigjur thirrjes së tyre, kanë nisur protestën në...

Humb ofertën për të apeluar,Johhny Deep zbulohet se ka rrahur 12 herë ish-gruan e tij

I turpëruar Johnny Depp humbi sot ofertën e tij për të apeluar kundër një vendimi të ashpër të Gjykatës së Lartë që ai goditi...

Latest news

- Advertisement -spot_img