- Advertisement -spot_img

TAG

dhune

Qendra estetike me “inovacion” në trajtim, 2 gra dhunojnë 33 vjeçaren

Trajtimi në një qendër estetike nuk ka përfunduar edhe aq mirë, pasi një 33 vjeçare ka qenë viktimë e dhunës së ushtruar nga dy...

Si në filma/ Ish komandanti i burgut dhunohet në burg kua vuan dënimin nga personi që kishte burgosur

Entela Noka u ankua në emisionin Fiks Fare se bashkëshortit të saj i cili po vuan dënimin në burgun e Shënkollit po i bëhet...

Situatë filmash/ U vesh si vajzë për t’ju afruar vajzës që dashuronte, i riu dhunohet nga mysafirët

Një burrë në Indi i cili ishte veshur si ‘nuse’ në mënyrë që t’i afrohej të dashurës së tij sekrete në ditën e saj...

Shqipja e “Për’puthen +40” rrëfen historinë e trishtë: Më kanë rrahur familjarët e burrit tim

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Shqipja ka rrëfyer sot për herë të parë historinë e saj të dhimbshme të divorcit nga ish-bashkëshorti. Mes lotësh ajo...

U godit me grushta nga dhjetëra persona, flet nëna e 15 vjeçarit të arrestuar: Djalin e kanë rrahur pas testit të maturës

  Sot janë publikuar disa pamje të një rrahje brutale që ka ndodhur në oborrin e shkollës “Dardania” në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme. Aty...

Shqiptari josh policët për të dalë nga komisariati dhe i dhunon, efektivët heqin dorë nga detyra

Një 20-vjeçar shqiptar, rreth orës 00:20 të pas mesnatës, në Brigittenau në Vjenë, ka joshur me një pretekst të rremë policët të dalin nga...

Dhunoi partneren duke menduar se ajo e tradhëtonte me Balotellin, arrestohet 30-vjeçari

Gjykata e Brescia dënoi me nëntë vjet e katër muaj një 30-vjeçar nga Brescia i cili rrahu të dashurën e tij sepse ishte i fiksuar me Mario...

Dhunoi fizikisht nënën e tij, arrestohet 22-vjeçari

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë u bë arrestimi në flagrancë të shtetasit E. I., 22 vjeç, pasi ka...

LAJM I FUNDIT/ Goditi me grusht 65-vjeçarin, përfundon në gjendje kritike për jetën

  Ështe ndaluar mëngjesin e sotëm nga shërbimet e Postës së Policisë Këlcyrë shtetasi Bardhul Sadikllaraj pasi ka goditur me grushte në fytyrë shtetasin Ylli...

4 të rinj denoncojnë policinë për dhunë barbare. “Fikën dritat dhe na sulmuan” (FOTOT)

KOSOVË - Katër të rinj pretendojnë se janë dhunuar barbarisht nga gjashtë policë mbrëmjen e së shtunës në një lokal në lagjen “Gavrani” në...

Latest news

- Advertisement -spot_img