- Advertisement -spot_img

TAG

droga

Në cilën zonë të Shqipërisë bëhet trafiku më i madh i drogës, raporti i prokurorisë zbulon kush mban vendin e parë

Prokuroria e Krujës ka regjistruar numrin më të madh të procedimeve penale përsa i përket trafikut të drogës. Vendin e dytë me 20% të...

Habit kryeministri ‘qejfli’ ,“Divorcet vijnë nga kultura e drogës dhe seksit”

Kryeministri pakestinez është përballur me reagime të ashpra për deklaratat bëra së fundmi, në të cilat ai fajësoi një rritje të rasteve të abuzimit...

Djali i presidentit,Hunter Biden: Babai im më ka shpëtuar jetën

Hunter Biden, djali i Presidentit të SHBA-së Joe Biden, ka folur në lidhje me traumën që iu krijua nga betejën me varësinë nga droga...

Kontrollet për drogë, arrestohen 5 shqiptarë në kufirin e Kapshticës. Si u zbuluan nga policia greke

Policia greke ka arrestuar në zonën kufitare pranë Kapshticës 5 shtetas shqiptarë nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Sipas policisë helene, shërbimet e...

Policia e Kosovës sekuestron 28 kg drogë në kufirin me Shqipërinë

Në pikën e përbashkët kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, në Vërnicë, është sekuestruar nga Policia e Kosovës më shumë se 28 kg drogë. Uniformat blu...

Arrestohet vajza që akuzoje për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”/ Emri

Një 22-vjeçare është arrestuar në Durrës pasi u shpall në kërkim për “prodhim dhe shitje narkotikësh” si dhe “Futja ose mbajtja e sendeve...

Tiranë/ Arrestohen 6 persona për kultivim të lëndëve narkotike, mes tyre dhe një polic

Gjashtë persona, mes tyre një polic janë arrestuar nga policia e Tiranës në një operacion për goditjen e kultivimit të kanabisit në zonën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img