- Advertisement -spot_img

TAG

dua lipa

Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri tërheqin vëmendjen e mediave të huaja

Pushimet e Dua Lipës me familjen dhe të dashurin në Shqipëri kanë rrëmbyer edhe vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail i ka kushtuar...

Me gotën në kokë dhe shaminë në dorë, Dua Lipa kërcen nën ritmet e këngëtares shqiptare dhe ajo ka dy fjalë për t’i thënë

Para pak orësh, Dua na ka kënaqur të gjithëve teksa ka publikuar në “Instagram” një video shumë të këndshme, ku shfaqet me gotën e...

Vizita e Dua Lipës në Tiranë revolton Besa Kokëdhimën: Yjet e vetëm në Shqipëri janë politikanët

Dua Lipa ishte për një vizitë disa ditore në Shqipëri, ku u takua me kryetarin e bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe kryeministrin Edi Rama....

“Djali i shqiponjave”, i dashuri i Dua Lipës flet plot adhurim për Skëndërbeun

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri.  Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar...

A ke menduar të bësh një këngë shqip? Dua Lipa shuan kuriozitetin e të gjithëve

Gjatë vizitës së sotme në Tiranë, këngëtarja shqiptare Dua Lipa deklaroi se ka menduar të sjellë një këngë shqiptare. Ylli i muzikës Pop u shpreh...

Krah Erion Veliaj, Dua Lipa zbulon arsyen e ardhjes në Shqipëri

Këngëtarja e famshme botërore Dua Lipa, e cila prej ditës së djeshme ndodhet në tokën shqiptare, i është bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës,...

Dua Lipa futet në telashe, paditet nga Instagram për këtë arsye

Nuk është hera e parë dhe s’do të jetë as e fundit që personazhet VIP kanë probleme me fotot që publikojnë në rrjete sociale. Megjithëse Dua...

Çfarë po kurdisin Chiara Ferragni dhe modelja e njohur shqiptare

Që blogerja italiane Chiara Ferragni ndjek në Instagram këngëtaren shqiptare Dua Lipa, këtë e dimë. E dimë edhe që janë shoqe të mira. Mirëpo, së...

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur, Dua Lipa imazh i “Versace”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka shënuar një tjetër sukses. Përveç karrierës muzikore, e cila kohët e fundit është vlerësuar me çmime dhe miliona...

“Mungoj në çdo gjë të rëndësishme”, Bella Hadid me lot në sy tregon arsyen pse nuk ishte e pranishme në festën e Anwar

Anwar Hadidi, partneri i Dua Lipës, festoi ditën e djeshme 22-vjetorin e lindjes. Mes mesazheve të shumta të urimit nuk mund të mungonte dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img