- Advertisement -spot_img

TAG

edith harxhi

Pas humbjes së zgjedhjeve, reagon Edith Harxhi: Do flas me fakte!

Edith Harxhi ka reaguar për herë të parë pasi humbi zgjedhjet për kryetare të Partisë Demokratike duke falenderuar të gjithë mbështetësit. Harxhi premtoi se do...

Nishani i revoltuar ndaj atyre që e hoqën nga lista/ Edith Harxhi i tregon telefonin Bashës

Dy ditë na ndajnë nga zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, ku në garë janë katër kandidatë. E ndërsa ditët e fundit, Jemin Gjana...

Gara në PD/Harxhi: Me Bashën PD vetëm humbje njeh,ai nuk është lider!

Në Shqipëri, një prej kandidatëve për drejtimin e Partisë Demokratike, Edit Harxhi shprehet se përmes projektit të saj ajo synon fundin e tranzicionit në...

Bujar Nishani nuk kursen sulmet: Jam për luftë, Basha s’më heq dot

Kandidatja për postin e kryetares së PD-së në zgjedhjet e 13 Qershorit, Edith Harxhi ditën e sotme ishte në Berat për të shpalosur përpara...

“Bashës i është refuzuar viza nga SHBA”, Harxhi: E kam informacionin nga burime diplomatike

  Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, pas përfundimit të takimit me anëtarët e PD-së në Korçë, ka folur për mediat, ku është...

Kush do ta drejtojë PD-në? Kandidatët zbresin në terren, Basha vijon turin nëpër qytete

  Teksa kanë mbetur pak më shumë se dy javë nga data e zgjedhjeve për kreun e PD, katër kandidatët në garë kanë nisur fushatën...

Edith Harxhi tregon raportin me Berishën: Basha do përballet me surprizën e madhe…

  Kandidatja për kryetare të Partisë Demokratike Edith Harxhi ka folur në lidhje me raportin me ish-kryeministrin Sali Berisha duke preferuar të mos rikthehet qëndrimit...

Edith Harxhi: Nuk tërhiqem nga gara, PD është marrë peng nga Lulzim Basha

  Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edith Harxhi është shprehur e bindur se nuk do të tërhiqet nga gara. Gajët konferencës për mediat, Harxhi iu...

Edith Harxhi: Dikush duhet t’i dalë përballë atij që ka marrë peng partinë

Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, thotë se vendosi të kandidojë përballë Lulzim Bashës edhe pse në një garë të pabarabartë, pasi...

UDHËZIMI i PD për zgjedhjet: Kandidatët duhet të respektojnë njëri-tjetrin, do kenë vëzhguesit dhe…

Kryesia e e Partisë Demokratike ka miratuar dje katër kandidaturat për Kryetarin e ri. Lulzim Basha, Edith Harxhi, Fatbardh Kadilli dhe Agron Shehaj janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img