- Advertisement -spot_img

TAG

eksperte

Çfarë duhet të bëni kur fëmija fillon duke qarë pa pushim

Zakonisht ka vetëm një arsye pse ndodhin zemërimet apo të qarat me të madhe dhe është sepse fëmija juaj nuk mund të marrë atë...

Ja pse duhet t’i lejoni fëmijët të lyhen me tualetet tuaja

Pjesë e një fëmijërie të shëndetshme është të duash të bësh sikur je i rritur, dhe kjo mund të nënkuptojë veshjen e rrobave të...

WhatsApp vjen me një risi dhe ekspertët e kundërshtuan menjëherë

WhatsApp po nxjerr një risi që lejon përdoruesit që fotografitë ose videot të zhduken pasi të shihen. Pasi marrësi hap imazhin për herë të parë,...

Ekspertët hedhin poshtë mitin që ka përndjekur kremin e diellit

Në stinën e nxehtë, kur lëkura është në kontakt të drejtpërdrejtë me diellin e fortë, ju e dini që kremrat mbrojtës ndaj rrezeve të...

3 fjalët që njerëzit e stresuar i përdorin masivisht

Ekspertët kanë zbuluar se dikush mund të kuptohet që është i stresuar vetëm nga përdorimi i shpeshtë i disa fjalëve. Ata thonë se përdorimi...

Vetëvrasja e biznesmenit të njohur, gazetarja: Ekspertët përfundime të ndryshme për çështjen…

Gazetarja Klodiana Lala bën me dije se ekspertë të ndryshëm kanë arritur në përfundime të ndryshme për vdekjen e biznesmenit Eugert Lazaj, 37 vjeçari...

Pas 25 marsit lejohen tubimet dhe grumbullimet. Vendim i Komitetit të Ekspertëve

Ditën e sotme Komiteti i Ekspertëve ka marrë vendimin që pas datës 25 mars të lejohen grumbullimet dhe tubimet në vende të hapura apo...

Komiteti Teknik i Ekspertëve mblidhet për situatën e krijuar nga Covid. Çfarë u vendos për dy javët në vazhdim

Komiteti Teknik i Ekspertëve vlerëson se vijojmë të mbetemi në situatë delikate edhe pse ka tendencë ulje të qendrueshme. Ndërkohë konfirmohet prania e varianit britanik...

Ekspertët i dorëzojnë raportin e frikshëm Qeverisë Britanike: Varianti i ri i Covid deri në 100% vdekjeprurës, ka transmetueshmëri 70% më të lartë

Ekspertët britanikë i kanë dorëzuar Qeverisë një raport të frikshëm për variantin e ri të Covid-19, që është u zbulua për herë të parë...

Tritan Kalo largohet nga Komiteti i Ekspertëve: Kushdo nga gjithologët dhe kritikët mund ta marrë vendin tim

Mjeku i njohur Tritan Kalo prej ditës së sotme nuk do të jetë më pjesë e Komitetit të Ekspertëve, që është caktuar prej një...

Latest news

- Advertisement -spot_img