- Advertisement -spot_img

TAG

ekzekutim

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

Përdhunuan dhe vranë 4 të miturit, tre burrat ekzekutohen në mes të qytetit

Tre burra nga Jemeni janë ekzekutuar në sy të qytetarëve, pasi u dënuan për përdhunim e vrasjen e katër fëmijëve të mitur. Ali Al-Nami, 40-vjeç,...

Ekzekutimi në Ksamil, gjendet një makinë e djegur në kufi me Greqinë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ekzekutimin në derën e shtëpisë të biznesmenit Gramoz Mema, mbrëmjen e 6 qershorit në Ksamil. Burime bëjnë...

Ekzekutimi i Delon Troqes, momenti kur vrasësit qëlluan me breshëri plumbash

Pasditen e sotme janë siguruar pamjet e vrasjes së Delon Troqes në qytetin e Vlorës. Në pamje duket momenti kur një makinë e zezë afrohet...

Vrasje e planifikuar , Stërkaj pranoi ekzekutimin e Armando Beqirit, zbulohet roli i të dashurës së tij

  Ekzekutimi i Armando Beqirit në Islandë ishte planifikuar me detaje dhe lëvizjet e tij u monitoruan natën kur ai u vra, sipas aktakuzës së...

Ekzekutimi i Everest Çakës dhe arratisja e të vetmit person të dyshuar, reagon SHÇBA

  Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit ka reaguar lidhur me reagimin e bluve të Elbasanit, pas ekzekutimit të shtetasit...

Vrasja e Endri Mustafës, zbulohet kush është i dyshuari kryesor për ekzekutimin

Ibrahim Lici, djali i Mustafa Licit dyshohet se është një prej autorëve të vrasjes së Endri Mustafës në Shkodër, trupi i të cilit u...

Vrasja me plumb në gojë që tronditi Shkodrën, arrestohen si të përfshirë dy persona

  Policia e Shkodrës është vënë në lëvizje pas vrasjes makabre të 32 vjeçarit Endri Mustafa, i cili u gjet i vrarë në zonën e...

VIDEO/ Si u ekzekutua Endri Mustafa në Shkodër, gjendet pistoleta e krimit

Shkodër- Detaje të reja lidhur me ekzekutimin e Endri Mustafës në Shkodër. Mësohet se ai është qëlluar me të paktën 7 plumba. 1 plumb...

Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, si u ekzekutua me 90 plumba biznesmeni shqiptar

  Detaje të reja kanë dalë lidhur me ekzekutimin e biznesmenit shqiptarë në Maqedoninë e Veriut. Mediat në Maqedoni bën me dije se viktima është...

Latest news

- Advertisement -spot_img