- Advertisement -spot_img

TAG

Enkeleda Kapedani

KLGJ merr vendimin për gjyqtaren Enkeleda Kapedani. Ja çfarë u vendos

Këshilli i Lartë Gjyqësor pas dëgjimit të Inspektorit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani dhe gjyqtares Enkeleda Kapedani ka shpallur vendimin mbi kërkesën e...

KLGJ merr vendimin për gjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedani

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur sot për pezullimin e gjyqtares të Elbasanit Enkeleda Kapedani. Kujtojmë se KLGJ  e nisi procedimin disiplinor ndaj gjyqtares...

Enkeleda Kapedani flet në KLGJ: Po gjykohem për shijen muzikore, po më bën gjygj popull mediatik dhe moral. Kam qenë e stresuar

  Ka nisur në Këshillin e Lartë Gjyqësor seanca dëgjimore për procedimin disiplinor të kerkuar nga Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani ndaj magjistrates...

Videot e publikuara në TikTok, Enkeleda Kapedani: Ja kush i publikoi

Enkeleda Kapedani do të përballet të hënën me kërkesën e ILD-së për shkarkimin e saj, pas videove provokuese të saj në TikTok. Përballja mes...

Caktohet data kur do të mbahet seanca në KLGj për kryegjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedanin

KLGJ ka vendosur që seanca për shqyrtimin e kërkesës për pezullimin ose shkarkimin e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani të mbahet ditën e hënë...

ILD kërkesë për shkarkimin e gjyqtares Enkeleda Kapedani

Inspektorati i Larte i Drejtësisë ka depozituar këtë pasdite në Keshillin e Lartë Gjyqësor kërkesën për pezullimin dhe shkarkimin nga detyra të zv. kryetares...

Karriera e gjyqtares Enkeleda Kapedani/ Nga “Miss Shqipëria” 18 vite më parë tek ngritja në detyrë në 2020

  Karriera e nënkryetares së Gjykatës së Elbasanit është në rrezik për shkak të videove te publikuara në “tik tok”, të cilat Enkeleda Kapedani i...

Skandali me kryegjyqtaren e Elbasanit, reagon Ministrja Gjonaj: Të merren masat, të hetohet gjendja pasurore

  Të pakomentueshme shfaqjet e gjyqtares së Elbasanit dhe për të ardhur keq që qysh prej dhjetorit 2019, i kam kërkuar me shkrim KLGJ-së verifikimin...

Enkeleda Kapedani reagon për herë të dytë: Jam grua dhe nënë, publikimi i videove bëhet për të më prishur imazhin

Qëndrimi im në lidhje me shpërndarjen e disa vidiove nëpër media. Si gjyqtare në radhë të parë dhe si nënkryetare e Gjykatës ndjehem keq nga...

Gjyqtarja Enkeleda Kapedani mohon VIDEOT duke bërë paradë në zyrë: Nuk jam unë! Pamjet janë të inskenuara

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, magjistratja që shfaqet në rrjetin social Tik Tok duke bërë paradë në zyrë, me lëvizje s*ksi dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img