- Advertisement -spot_img

TAG

ferizaj

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e 18-vjeçares, u braktis në spital 24 orë pasi kishte vdekur

18 vjeçarja Marigona Osmani kishte vdekur 24 orë para se të dërgohej në spitalin e Ferizajt. Informacioni u dha nga Nazlie Balaj, këshilltare në Ministrinë...

Vrasja makabre e 18-vjeçares në Ferizaj, shoku i autorit zbulon personin e dytë që do të vritej

Autori i vrasjes së 18-vjeçares në Ferizaj të Kosovës dhe shoku që bashkëpunoi në kryerjen e krimit janë vendosur pas hekurave. Familjarët e bashkëpunëtorit...

E keqtrajtuan dhe e lanë të vdekur në derën e spitalit, publikohet fotoja e 18-vjeçares

Mediat kosovare kanë publikuar fotot e vajzës 18-vjeçare, e cila u la e vdekur në dyert e spitalit të Ferizajt nga dy të rinj. Viktima...

Përdhunuan dy adoleshentet, Gjykata lë në burg shqiptarët

Dy persona janë lënë në burg nga Gjykata Themelore në Ferizaj, të cilët përdhunuan dy vajza të mitura në hotel. Gjykata aprovoi kërkesën e...

Mori lëndime nga shpërthimi i bombulës, ndërron jetë pronari i restorantit

Pronari i restaurantit “Steak House”, në Ferizaj, Genc Sopa ka ndërruar jetë ditën e sotme në një spital në Turqi. Sopa u plagos rëndë gjatë shpërthimit...

Katër viktima nga aksidenti rrugor në qytetin shqiptar, mes tyre një 12-vjeçare

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Ferizaj-Shtime, përkatësisht në fshatin Koshare të Ferizajt. Policia njofton se si pasojë e këtij akasidenti...

E rëndë / Kufoma lihet dy orë në koridorin e spitalit (VIDEO)

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një kufomë është lënë prej 2 orësh në korridorin e spitalit. Ngjarja ka ndodhur në Spitalin...

Ndjekësit krijojnë një mural me Rita Orën, ja si ka reaguar këngëtarja

Që nga debutimi i saj në vitin 2012 e deri më tani, ajo mbetet një nga krenaritë më të mëdha të shqiptarëve, anë e...

Ka në trup tatuazhin e Albin Kurtit, së shpejti do ta bëjë edhe Vjosa Osmanin

E braktisën Norvegjinë për t’u kthyer në vendlindje. Shiqeri Ramadani bashkë me gruan e tij, Sheren Ramadani nga Ferizaj, kanë tre vjet janë kthyer...

Latest news

- Advertisement -spot_img