- Advertisement -spot_img

TAG

fundvit

Si pritet të ndryshojë situata e vendit me Covid-19 pas festave të fundvitit

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një rënie e rasteve me Covid-19 në vend. Eugena Tomini shprehet e ftuar në emisionin “Log” se...

Dita e fundit e vitit/ Emigrantët sfidojnë Covid-in

Emigrantët shqiptarë nuk kanë nguruar as ditën e sotme, të fundit të këtij viti, të rikthehen dhe të festojnë festën në atdhe. Brenda 24 orëve...

Festa gjatë pandemisë/ Këshilla për ushqimet që duhen konsumuar

Gjatë kësaj periudhe pandemie të gjithë kemi kuptuar rolin e rëndësishëm që luajnë në organizmin tonë konsumimi i ushqimeve të pasura me vitamina dhe...

Italia merr masat për festat e fundvitit/karantinë e detyrueshme për ata që duan të udhëtojnë jashtë

Autoritetet e Italisë po vijojnë punën për të parandaluar përhapjen e virusit në vend gjatë festave të fundvitit. Mediat italiane kanë raportuar se nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img